Торговий майданчик Агропрайс

Торговий майданчик “Агропрайс”

Сьогодні інтернет є потужним засобом для купівлі-продажу товарів усіх галузей, а також їх реклами і просування.

Особливою галуззю сучасної промисловості є агропродукція, виробництво якої йде у всіх областях України. Тому часто потенційному покупцеві буває складно знайти продавця, який запропонує товар за низькою ціною, а невеликим агропідприємствам важко заявити про себе на ринку без використання інтернет-ресурсів.

Для вирішення цих труднощів в аграрному секторі було створено Агро портал – agroprice.com.ua.

  • У нього входять:
  • Зручна і функціональна торгова площадка, сільськогосподарська дошка оголошень, на якій можна безкоштовно розмістити оголошення про купівлю або продаж агропродукції як найближчим часом, так і в перспективі. Ця динамічна, гнучка і універсальна система дозволяє бачити реальні запити користувачів і орієнтуватися на них;
  • Каталог підприємств, які виробляють продукцію аграрного комплексу. Цей розділ буде корисний для пошуку нових потенційних партнерів, ознайомлення з їх пропозиціями;
  • Спеціалізований форум, тобто інформаційний майданчик для спілкування, обміну досвідом, знаннями, порадами, методиками;
  • Рекламний простір, за допомогою якого можна просувати свою продукцію або послуги, знаходячи нових ділових партнерів;

Розділ Агро новини – дозволяє отримувати нову, актуальну, цікаву для саме Вас інформацію про події, що відбуваються в агропромисловому секторі АПК України в будь-який момент часу.

Основною частиною функцій агро порталу можна скористатися безкоштовно, або ж вибрати пакет послуг, який підійде саме Вам і буде відповідати Вашим вимогам і можливостям.

Користуючись послугами agroprice.com.ua, Ви отримуєте можливість успішного ведення свого бізнесу, розширення і подальшого виведення підприємства на всеукраїнський і світовий ринки.

Agroprice.com.ua дасть можливість досягти успіху і буде сприяти постійному прогресу Вашого бізнесу.

Ягоди, Овочі, Фрукти: Абрикоси, Апельсини, мандарини, банани, ківі та ін. Кавуни, дині, гарбуза, Баклажани, Виноград, Вишня, черешня, Груші, Зелень, Капуста, Яблука, Персик, Огірки, Морква, Лук, Редис, цукрова кукурудза, Солодкий перець, Зливи, Томати, Часник, Полуниця, смородина, малина, Картопля.

Зернові, олійні: Ріпак, Соняшник, Просо, Жито, Овес, Ячмінь, Пшениця, Рис, Кукурудза.

Тваринництво: Свинарство, Вівчарство, Кролі, Козівництво, Звіринництво, Велика рогата худоба.

Матеріально-технічні ресурси (устаткування для сільського господарства): Техніка для обробки ґрунту, Посівна і посадкова техніка, Для поливу і зрошення, Збиральна техніка, трактори, Запчастини для сільгосптехніки, Паливно-мастильні матеріали, шини та колеса, Мінеральні добрива.